جای پیج رنک گوگل را چه چیزی می گیرد؟

مجموعه: فیلم و سریال
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • جای پیج رنک گوگل را چه چیزی می گیرد؟
 •  

   

  نوشتار زیر از وبسایت cana می باشد :

   

    

  امروز یکی از بهترین سایت های تفریحی ایران را که عنوان cooldownload را یدک می کشد و در یک سال گذشته رشد قابل ملاحظه ای داشته معرفی می کنیم و قصد داریم یک مطلب اختصاصی در مورد آن بنویسیم.

   

  پیج رنک گوگل یک مبحث مورد علاقه ی وب مستران ایرانی است که وب مستران به شدت به آن نیاز دارند. البته پیج رنک به تاریخ پیوسته است ولی شاخص هایی هستند که بیشترین همبسنگی را با شاخص پیج رنک در گذشته داشته اند. اگر می خواهید اعتبار صفحاتتان را تا حدودی در غیاب این شاخص حدس بزنید بهترین کار استفاده از ابزارهای مشابه است که می تواند نمایی از قدرت سایت شما را مشخص سازد. این که سایت شما چقدر رشد داشته و اینکه در آینده رشد سایت شما تا چه میزان خواهد بود همه و همه به مدد ابزارهای امروزی قابل فهمیدن هستند.

   

  بیایید این سایت را با همدیگر بررسی کنیم و نشان دهیم جذابیت های این سایت تا چه میزان است. بهره گیری از اصول تجربی تا حدود زیادی می تواند موفقیت سایت شما را تضمین کند شاخص اول ahrefs.com پیج رنک گوگل یک مبحث مورد علاقه ی کاربران ایرانی است که کاربران به شدت به آن نیاز دارند. البته پیج رنک به تاریخ پیوسته است ولی شاخص هایی هستند که بیشترین همبسنگی را با شاخص پیج رنک در گذشته داشته اند. اگر می خواهید اعتبار صفحاتتان را تا حدودی در غیاب این شاخص حدس بزنید بهترین کار استفاده از ابزارهای مشابه است که می تواند نمایی از قدرت سایت شما را مشخص سازد. این که سایت شما چقدر رشد داشته و اینکه در آینده رشد سایت شما تا چه میزان خواهد بود همه و همه به مدد ابزارهای امروزی قابل فهمیدن هستند.

   

  شاخص اول ahrefs.com کول دانلود را در تصویر زیر معرفی می کنیم.

   

  جای پیج رنک گوگل را چه چیزی می گیرد؟

   

  به نمودار صعودی سایت که قطعا علتش مسوول سایت بوده دقت کنید. طبق گفته مسوول سایت از مهم ترین اصول سئو مانند عدم کپی پیست پیروی کرده و بنابرین در کارش موفق بوده است همان طور که می بینید این شاخص به تمامی موارد سایت مانند لینک شدن در شبکه های اجتماعی و … اهمیت می دهد البته هنوز هم بک لینک های قوی و فالو اعتبار زیادی دارند ولی طبق این شاخص و توضیحات سایت بک لینک های تکست که فالو یا حتی نوفالو نیستند به کلی نادیده گرفته نمی شوند و درسدی از اعتبار صفحات را شامل می شوند.

   

  در اینجا اعتبار دامنه (domain rating) را می توانید در باکس سوم نظاره گر باشید. چیزی که تا حدود زیادی شبیه پیج رنک عمل می کند. باکس دوم یعنی url rating می باشد به عبارت دیگر باکس سوم مربوط به کل دامنه ی شما می شود ولی باکس دوم آدرس اصلی شما را بررسی می کند و به آن امتیازی را اختصاص می دهد. شاخص دوم:شاخص page authority(اعتبار صفحات وب شماست) این شاخص نیز از مدت ها پیش علاقمندان فراوانی داشته است و از شاخص های مورد نظر سئو می باشد. هنوز هم این شاخص تا حدود زیادی با پیج رنک در یک راستا قرار می گیرد و با پیج رنک گوگل همبستگی زیادی دارد. برای سایتی که شاخص ahrefs را مشاهده کردیم همینک page authority را نیز مشاهده خواهیم کرد ahrefs

   

  جای پیج رنک گوگل را چه چیزی می گیرد؟

   

  همان طور که مشاهده می کنید url rating و page authority در جدول اول و جدول دوم عدد های بسیار(اولی 27 و دومی 26.58) نزدیکی به همدیگر هستند و در واقع این دوعدد همان پیج رنک قدیم را نشان می دهند.برای دومین مورد اولی عدد 43 از صد و دومی 17.78 را نشان داده که در این مورد اختلاف فاحشی با هم دارند چرا که جدول دومی دیرتر آپدیت می شود و پارامترهای متفاوت تری همچون رتبه ی سایت در الکسا را نیز در نظر می گیرد. خب بیاید برگردیم به عقب و گوگل را بررسی کنیم تا به نتایج مفید پی ببریم ما جمله ی “زیباترین کلیپ های سروش رضایی” را در گوگل جست و جو کردیم.نتایج زیر به دست آمد.

   

  جای پیج رنک گوگل را چه چیزی می گیرد؟

   

  جایگزین پیج رنک همان طور که می بینید کول دانلود در صفحه ی اول خط دوم. روبات خبر خوانی که از سایت محترم کانا یعنی سایت ما سرقت کرده است در مرتبه ی دوم و سایت کانا در مرتبه ی آخر صفحه ی اول گوگل مشاهده می شود. نا گفته نماند که اعتبار دامنه ی کانا طبق شاخص ahrefs عدد 43 می باشد یعنی دقیقا همان اعتبار کول دانلود را دارد. ولی چه چیزی این تفاوت را ایجاد می کند url rating دامنه ی کانا به علت تازه بودن حدودا نصف کول دانلود می باشد. این در حالی است domain rating هر دو دقیقا برابر و عدد 43 را نشان می دهد. نقش روبات های سرقت کننده ی مطالب نیز پر رنگ شده است و چه دزدی ها که نمی کنند با این حال ما ترجیح می دهیم به سرقتشان ادامه دهند و برای ما که در ابتدای کاریم بک لینک به ارمغان بیاورند البته این بک لینک ها کیفیت چندانی ندارند ولی حداقل به سرعت ایندکس شدن کمک می کنند

   

   

  بن مایه : وبسایت محمد ملک حسینی

   

   

   


  http://www.cooldownload.ir/seo-ahrefs-vs-page-rank.html

  کلمات کلیدی : ( (اعتبار ) آخر آدرس آمد آن آپدیت آینده ابتدای ابزارهای اجتماعی اختصاص اختصاصی اختلاف ادامه ارمغان از است استفاده اصلی اصول اعتبار البته الکسا امتیازی امروز امروزی اند اهمیت اول اولی اگر ای ایجاد ایران ایرانی این اینجا ایندکس اینکه با باشد باشید باکس ببریم برابر برای بررسی برگردیم بزنید بسیار(اولی بن بنابرین بنویسیم به بهترین بهره بود بودن بوده بک بیاورند بیاید بیایید بیشترین بینید تا تاریخ تازه تجربی ترجیح تری ترین تصویر تضمین تفاوت تفریحی تمامی تواند توانید توضیحات تکست جایگزین جدول جذابیت جست جمله جو حال حالی حتی حداقل حدس حدود حدودا حدودی حسینی خب خبر خط خوانی خواهد خواهید خواهیم داده دارد دارند داریم داشته دامنه دانلود در درسدی دزدی دست دقت دقیقا دهد دهند دهندبرای دهیم دو دوعدد دوم دومشاخص دومی دومین دیرتر دیگر را راستا رتبه رشد رضایی رنک رنگ روبات زیادی زیباترین زیر سئو سازد سال سایت سایتی سرعت سرقت سرقتشان سروش سوم شاخص شامل شبکه شبیه شدت شدن شده شما شماست) شود شوند صد صعودی صفحات صفحاتتان صفحه طبق طور عبارت عدد عدم عقب علاقمندان علاقه علت علتش عمل عنوان غیاب فاحشی فالو فراوانی فهمیدن قابل قدرت قدیم قرار قصد قطعا قوی لینک ما مانند مایه مبحث متفاوت محترم محمد مدت مدد مربوط مرتبه مستران مسوول مشابه مشاهده مشخص مطالب مطلب معرفی مفید ملاحظه ملک مهم موارد مورد موفق موفقیت می میزان نا نادیده نتایج ندارند نزدیکی نشان نصف نظاره نظر نقش نماند نمایی نمودار نمی نوشتار نوفالو نیاز نیز نیستند ها های هایی هر هستند هم همان همبستگی همبسنگی همدیگر همه همچون همینک هنوز و واقع وب وبسایت ولی پارامترهای پر پی پیج پیروی پیست پیش پیوسته چرا چقدر چندانی چه چیزی کار کاربران کارش کاریم کانا کرد کرده کردیم کردیمنتایج کشد کل کلی کلیپ کمک کند کنند کننده کنید کنیم که کول کپی کیفیت گذشته گر گرفته گفته گوگل گیرد گیری ی یا یدک یعنی یک یکی

   

  

  فواید خوردن آبلیمو به همراه چای

  عکس های خنده دار

  دانلود کتاب الکترونیکی

  سفت کردن باسن

  مدیریت ایمیل ها در اندروید

  

  فال انبیا اصلی

 • دانلود فیلم | دانلود سریال
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :