داستان مدل موی جدید رونالدو در ‫‏جام جهانی 2014

مجموعه: فیلم و سریال
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • داستان مدل موی جدید رونالدو در ‫‏جام جهانی 2014
 •  

  داستان مدل موی جدید رونالدو در ‫‏جام جهانی 2014

   

  مدل موی کریس رونالدو ارتباطی به کودک بیمار مغزی ندارد.

  اگر این چند روز شما نیز شایعه مدل موی عجیب کریس رونالدو و ارتباط آن با جای زخم بعد از عمل یک کودک بیمار مغزی به نام اریک اورتیز کروز را شنیده اید باید خدمتتان عرض کنیم این داستان واقعیت ندارد.

  این شایعه ترجمه یک شایعه خارجی است. به گزارش ایندیپندنت این شایعه از یک توییت سرچشمه گرفته است و هرگز توسط خود رونالدو یا نزدیکانش و یا منبع معتبری تایید نشده است.

   

  درواقع این کودک واقعا وجود دارد و درگیر بیماری نیز می باشد. مادر اریک اورتیز اما ارتباط مدل موی جدید کریستین رونالدو با عمل جراحی فرزندش را رد می کند.
  خانم کریس کروز در فیس بوک خود نوشته است که کریستین رونالدو قول داده است که در صورت نیاز اریک به عمل جراحی، قسمتی از هزینه آن را بپردازد اما اریک اصلا هنوز عمل نشده است که جای زخمی روی سرش باقی مانده باشد.

  در حساب کاربری رسمی فیفا در اینستاگرام اما این مدل مو به شماره لباس رونالدو (7) نسبت داده شده است

  کریستین رونالدو در سالهای گذشته نیز مدلهای مشابه به این مدل مو را گذاشته بود.

   


  http://www.cooldownload.ir/داستان-مدل-موی-جدید-رونالدو-در-‫‏جام-جهانی-2014.html

  کلمات کلیدی : () آن ارتباط ارتباطی اریک از است اصلا اما اورتیز اگر اید این ایندیپندنت اینستاگرام با باشد باقی باید بعد به بود بوک بپردازد بیمار بیماری تایید ترجمه توسط توییت جای جدید جراحی جراحی، حساب خارجی خانم خدمتتان خود داده دارد داستان داستانمدلمویجدیدرونالدودر‫‏جامجهانیداستانمدلمویجدیدرونالدودر‫‏جامجهانی در درواقع درگیر را رد رسمی روز رونالدو روی زخم زخمی سالهای سرش سرچشمه شایعه شده شما شماره شنیده صورت عجیب عرض عمل فرزندش فیس فیفا قسمتی قول لباس مادر مانده مدل مدلهای مشابه معتبری مغزی منبع مو موی می نام ندارد نزدیکانش نسبت نشده نوشته نیاز نیز هرگز هزینه هنوز و واقعا واقعیت وجود چند کاربری کروز کریس کریستین کند کنیم که کودک گذاشته گذشته گرفته گزارش یا یک

   

  

  پورتال تحليلی خبری

  دیدنی های تلگرام و اینستاگرام

  دانلود رایگان کتاب الکترونیکی و کتاب صوتی

  بیوگرافی سردار ازمون

  رضا قوچان نژاد و همسرش

  

  فال تاروت کبیر

 • دانلود فیلم | دانلود سریال
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :