فال و طالع بینی زن آذر

مجموعه: فیلم و سریال
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • فال و طالع بینی زن آذر
 •  

   

  می توان گفت زن متولد آذر ماه اهل منطق و واقعیات، مهمان دوست، بی ریا و پول خرج کن و بی نظم و انضباط، راست گو اما بدزبان و درشت گو است. اگر حسود و بدکینه هستید، هرگز با دختر متولد آذر ازدواج نکنید.

  شاید بهترین توصیف زن متولد آذر این باشد که بگوییم او زنی نیست که انتظار داشته باشید مطابق میل شما حرف بزند و چه بسا که گاه و بیگاه از لحن نیشدار او آزرده خاطر می شوید و در مقابل هر چند گاه یکبار آنچنان جملات زیبا و دل انگیز از دهان او خارج می شود که شما با شنیدن این جملات، روزگار را به خوشی طی خواهید کرد. زبان زن متولد آذر نیشدار و پرکنایه است اما قلبش پاک و صمیمی و بی ریا است.

  زن متولد آذر دنیا را درست به همان صورتی که هست می بیند و در دیدگاه زندگی اهل واقعیت و منطق است. به ندرت اتفاق می افتد که زنی مانند یک متولد ماه آذر وقایع و رویدادهای زندگی را چنان دقیق و مستدل و منطقی توجیه کند و از خوبیها برای خوشبین شدن به آینده بهره گیری نماید و بدی ها را هم به عنوان یک واقعیت غیر قابل انکار بپذیرد. قاطعیت او در گفتارش خیلی زود نظر شما را جلب می کند، اگر روزی به شما گفت پولی که برای مخارج خانه می دهید دیگر کافی نیست و باید مقداری به آن بیفزایید، یقین داشته باشید که راست می گوید. اما به طور مسلم می توان انتظار داشت که او پس از درخواست اضافه خرج بلافاصله اضافه می کند که اما لازم نیست که با جان کندن سعی کنی پولدار شوی چون پول زیاد انسان را خودخواه می کند. این زن هرگز به شما دروغ نخواهد گفت و در این کار آنچنان تعصبی از خود نشان می دهد که شما گاهی آرزو می کنید ای کاش گاهی دروغ می گفت و لی زبانی این چنین تلخ و درشت گو نداشت.

  زن کماندار شدیدا عاشق استدلال و خود مختاری است و به همین دلیل اغلب اوقات زندگی مجردی را بر ازدواج ترجیح می دهد. وقتی هم که دختر خانه است، با بقیه اعضای خانواده زیاد گفتگو نمی کند و به این دلیل معمولا رابطه ای سرد و مجزا با بقیه دارد، عاشق مسافرت است و از هر موقعیتی برای انجام این کار استفاده می کند، و اگر نتواند به مسافرت برود، ناآرامی خویش را با رفتن به سینما و گردش با دوستان ارضا می کند. اگر می خواهید با همسر متولد آذر خود زندگی آرامی داشته باشید، هرگز به وی دستور ندهید که چنین و چنان بگن، بلکه خواسته های خویش را در قالب جملاتی که جنبه درخواست دارند بیان نمایید و یقیین داشته باشید که هرگز با خواسته ای انجام نشده مواجه نخواهید شد. او اگر چه مثل هر زن دیگری مایل است که تحت الحمایه باشد، اما از دستور شنیدن و فرمان بردن سخت بیزار است. شما می توانید از پدر و مادر وی سؤال کنید، آنها هم به شما خواهند گفت که از کودکی این چنین بوده است.

  در این زمینه نکته ظریفی وجود دارد که ذکر آن ضروری است و آن این است که اگر چه نمی خواهد کسی، مخصوصا در مقابل دیگران برای او « آقا بالاسری» بکند اما وقتی دیدید و احساس کردید که دارد ثابت قدمی شما را آزمایش می کند، چه او خیلی بیشتر از آنچه که از دستور شنیدن بیزار است، از مردی که ضعیف نشان می دهد تنفر دارد، به این دلیل اگر روزی دیدید که پرچم استقلال را بیش از حد برافراشته، او را سر جای خودش بنشاند.
  زن متولد آذر کسی نیست که حاضر باشد به خاطر هیچ مردی تک روی خود را کنار بگذارد اما در عین حال خواهان آن است که شوهرش همیشه او را یک دختر هفده هیجده ساله تصور کند. یکی از اشتباهاتی که از زن متولد آذر در سال های قبل از ازدواج سر می زند این است که دوستی و عشق را به شدت با هم مخلوط می کند و این امر موجب پیدایش نوعی سرگردانی در قضاوت اطافیان نسبت به او می گردد. اگر شما از زمره مردانی هستید که طالب یک زن کاملا محجوب و پر از شرم و آرزو می باشید، بهتر است از همین الان به فکر زن دیگری، که متولد آذر نباشد باشید، چه دختری که در ماه آذر متولد شده است، تفاوت چنانی بین مرد و زن احساس نمی کند. او زن تو سری خور نیست و از ابتدای بلوغ و جوانی بهره وری از شادی های زندگی را حق خود می داند و به عشق با چشمی شاعرانه نگاه می کند که لازمه یک زندگی گرم و پر حرارت است.

  چه دختر باشد و چه زن شوهردار، شیوه تلخ و شیرین سخن گفتن او اغلب موجب بروز سوء تفاهمات و گفت و گوهایی می گردد که ممکن است به جاهای تاریک هم بکشد، و شما می بینید که او با یک روحیه بسیار قوی با یک چنین رویدادهایی مواجه می گردد تا جایی که امر به شما و دیگران مشتبه می شود که آیا حرف های دیروز او، موجب برپا شدن این بگو مگوها گردیده است، جدی بوده یا شوخی؟ یک چنین عکس القملی خاص کسانی است که بزرگترین سیاره منظومه شمسی یعنی مشتری حاکم بر رفتار و کردار آنهاست. درشت گویی او نباید سبب شود که شما تصور کنید که اهل دعوا و مرافعه است، او نیز به اندازه هر زن دیگری، از ایجاد دلخوری ها و نزاع های خانودگی بیزار است. از خود می پرسد که چرا « درشت گویی» و بد زبانی او موجب بروز این اوقات تلخی ها شده است. البته او هرگز نمی تواند دلیل اصلی این پرخاش های زبانی را پیدا کند زیرا که طبیعت و نهاد غیر ارادی او طراح این رفتار تند و خشن است. از آنجا که در زندگی کمال صداقت را دارد، از اینکه مورد شک و تردید قرار بگیرد، به شدت ناراحت و عصبانی می شود. اگر او را پای تلفن مشغول صحبت دیدید و گفت که طرف صحبت مردی است که برایش گرفتاری پیش آمده است، فورا نپرسید این مرد کیست و چه رابطه ای با او دارد.. همین دو جمله می تودند طوفان وحشتناکی به پا کند زیرا این« مرد» ممکن است برادر شما یا برادر خودش بوده باشد. او نه تنها خود را مکلف به دادن توضیح حس نمی کند، ‌بلکه معتقد است که شما « باید» به او اعتماد کامل داشته باشید زیرا او « واقعا» در زندگی با شما رک و راست و صادق است و هرگز اهل فریب و توطئه و خیانت نیست.

  قبل از نشستن بر سر سفره عقد زندگی را بسیار سرسری می گیرد، و به این دلیل از بین پسرهایی که در اطراف او هستند، هیچکدام نمی توانند تصمیم بگیرند و برای خواستگاری قدم پیش بگذارند. رفتار او با همه یکسان و تا حدودی سطحی و دور از جنبه های جدی است. روی هم رفته تاکتیک شوهریابی دختر متولد آذر زیرکانه نیست و این ضعف حتی در آیین دوست یابی او نیز به چشم می خورد. به همین جهت دختر متولد آذر شانس بی شوهر ماندیشان زیاد است مگر انکه اطرافیان به او کمک کنند و موجبات سر سفره عقد نشستن را برایش فراهم کنند.
  یکی دیگر از علل بی شوهر ماندن این دختر این است که همانند مرد متولد این ماه، اندکی از ازدواج واهمه دارد، و به این دلیل اگر واقعا یک چنین دختری را دوست دارید و می خواهید او را وادار به قبول همسری خود کنید، باید طبق یک نقشه زیرکانه از زندگی زناشویی و زیبایی های آن یک تصویر دوست داشتنی به وی نشان بدهید و ترس های او را از میان بردارید.

  زن متولد آذر عاشق ورزش و این قبیل کارها است. از آنجا که بین خود و پسرها کوچکترین تفاوتی احساس نمی کند، و مثل آنها لباس می پوشد و حرکات و رفتاری مشابه ایشان دارد، گاه این توهم برای شما به وجود می آید که آیا پس از ازدواج می تواند در قالب یک زن خانه دار قرار بگیرد یا نه؟ برای او دنیا به این صورت است که اگر پسری می تواند یک هفته به ییلاق برود و چادر بزند و یا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد، هیچ دلیلی ندارد که او هم نتواند این کارها را بکند و یقینا برود و چادر بزند و یا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد، هیچ دلیلی ندارد که او هم نتواند این کارها را بکند و یقینا یک چنین اعمالی دلیل بر انحراف اخلاقی او محسوب نمیگردد و نباید پشت سر او غیبت و پچ پچ راه انداخت که مثلا هوسباز است. طبیعی است یک چنین طرز تفکری از جانب یک دختر با آنچه جامعه قبول دارد، مغایر می باشد، اما او کسی نیست که طرز قضاوت جامعه برایش خیلی اهمیت داشته باشد. او تحت تأثیر ستاره مشتری از استقلال و آزادی های خود حداکثر استفاده را می کند و به حرف مردم چندان توجهی ندارد. به رغم داشتن یک چنین رفتار و طرز تفکری، قلب زن متولد آذر درست شبیه به قلب یک کودک ساده و صمیمی است. وقتی پای دل به میان می آید، دیگر از هوشمندی و منطق در رفتار او اثری به چشم نمی خودرد. پس مغز او متفکر و منطقی است، قلبش بی دفاع و احساساتی و زود تسلیم است.
  به همین دلیل در زندگی او ماجراهای عاشقانه و شکست خورده بسیار می توان یافت و باز به همین دلیل بسیارند دختران متولد آذر که سریعا فریب چرب زبانی های مردان گرگ صفت را خودرده اند و از این بابت قلبی شکسته و فریب خورده دارند. زن متولد آذر بسیار خوش اشتها است و علاقه ای خاص به غذاهای خوب دارد. کمااینکه وقتی به مسافرت می رود، همیشه سعی می کند بلیط درجه یک مسافرت بخرد. به پول، به خاطر خود آن،‌ علاقه ای نشان نمی دهد و آن را وسیله رفاه زندگی می داند و به این ترتیب اغلب مردانی که با دختر متولد آذر ازدواج می کنند، مجبور هستند مدتی از وقت خود را صرف این بکنند که به وی یاد بدهند پول چه ارزشی دارد و چگونه باید آن را خرج کند. با توجه به این امر اگر می خواهید با یک چنین دختری ازدواج کنید و جنبه حسابداری و رسیدگی به دخل و خرج را هیچگاه به عهده او محول نکنید.

  در بین ستارگان سینما و هنر پیشگان تأتر، درصد متولدین آذر از همه بیشتر است زیرا برای بسیاری از زنان کماندار نور پروژکتورهای فیلم برداری درخشنده تر از برق هر نوع جواهری، و صدای کف زدن های تماشاچیان دل انگیزتر از هر نوع زمزمه عاشقانه ای است، پس تعجب نکنید اگر او کار هنری خود را حتی به زندگی زناشوئی ترجیح دهد.
  چنین زنی بیشتر اهل شکار افتخارات و شهرت است تا اهل شکار پول و مادیات و از نظر خانه داری و انجام کارهای منزل باید گفت که خدا به شما صبر جمیل عطا کند. زنی که در ماه آذر متولد شده است، اصولا با این قبیل کارها میانه خوشی ندارد و به قول معروف وقتی به فکر جمع کردن رختخواب می افتد، بلافاصله به خود می گوید چه فایده دارد، چند ساعت دیگر باید آن را پهن کنم،‌پس چرا اصلا جمعش کنم. داشتن یک چنین خصوصیاتی بالطبع موجب آن می شود که کودکان او خیلی خوب به انجام دادن کارهای منزل وارد بشوند زیرا برغم یک چنین تنبلی از درهم برهمی و کثافت خوشش نمی آید و چون خودش حوصله جمع و جور کردن و تمیز کردن خانه را ندارد، بچه ها و آقا را به کار خانه داری وادار می کند.

  در مورد آشپزی هم وضع او فرق زیادی با خانه داری ندارد. حقیقت این است که در این مورد نمی توان یک حکم کلی صادر کرد. اگر امروز غذایی را که جلوی شما می گذارد، واقعا لذیذ است، هیچ دلیل نمی شود که فردا یا پس فردا هم دست پختش خوردنی باشد. از زبان تند و تیز او به هیچ وجه غافل نشوید. اگر ناراحت و عصبانی بشود، مطالبی را بر زبان می آورد که مو بر اندام شما راست خواهد شد. اما این را هم بگویم که منظور واقعی او همان چیزی نیست که بر زبان می آورد و به قول معروف حتی قبل از آنکه حرفش تمام بشود، آن را فراموش می کند و به این دلیل انتقام جویی بعدی شما به کلی برایش بدوی مفهوم خواهد بود. او زنی نیست که به درد آدمهای خیالاتی و یا کینه توز و حسود بخورد. اگر کینه ای و بداخلاق و خیالاتی هستید، هرگز با زن متولد آذر ازدواج نکنید.
  مادر متولد آذر بیش از هر مادر دیگری مورد علاقه بچه های خود قرار می گیرد. چه علاوه بر وظیفه مادری، همبازی و دوست ایشان نیز خواهد بود. به احتمال قوی بچه داری تنها موضوعی است که این زن نسبت به آن مسئولیت کامل احساس می کند و مسئولیت خود را هم به بهترین وجه ممکن انجام می دهد. بچه ها از خوشبینی ذاتی و فراوان مادر خود تا حد امکان استفاده می کنند و در سنین بالاتر آنها او را بهترین خواهر دنیای خود می دانند. مادر متولد آذر در چشم و قلب فرزندانش یک مادر قابل ستایش است.

  از نظر مهمانداری و پذیرایی و دست و دلبازی حتی متولدین مرداد هم به گرد او نمی رسد و همیشه مایل است که از مهمانان خود به طرز شاهانه پذیرایی کند. خوشبینی و حس رفاقت شدیدی که در نهاد او وجود دارد، موجب می گردد که هر کس پا به خانه وی می گذارد، خود را در منزل خویش احساس کند.

   

   


  http://www.cooldownload.ir/فال-و-طالع-بینی-زن-آذر.html

  کلمات کلیدی : آدمهای آذر آرامی آرزو آزادی آزرده آزمایش آشپزی آقا آمده آن آن، آنجا آنها آنهاست آنچنان آنچه آنکه آورد آیا آید آید، آینده آیین ابتدای اتفاق اثری احتمال احساس احساساتی اخلاقی ارادی ارزشی ارضا از ازدواج است است، استدلال استفاده استقلال اشتباهاتی اشتها اصلا اصلی اصولا اضافه اطافیان اطراف اطرافیان اعتماد اعضای اعمالی اغلب افتخارات افتد افتد، الان البته الحمایه القملی اما امر امروز امکان انتظار انتقام انجام انحراف اند انداخت اندازه اندام اندکی انسان انضباط، انکار انکه انگیز انگیزتر اهل اهمیت او او، اوقات اگر ای ایجاد ایشان این اینکه با بابت باز باشد باشد، باشید باشید، بالاتر بالاسری بالطبع باید بخرد بخورد بد بداخلاق بدزبان بدهند بدهید بدوی بدکینه بدی بر برادر برافراشته، برای برایش برداری بردارید بردن برغم برق برهمی برود برود، بروز برپا برگردد، بزرگترین بزند بسا بسیار بسیارند بسیاری بشود، بشوند بعد بعدی بقیه بلافاصله بلوغ بلکه بلیط بنشاند به بهتر بهترین بهره بود بوده بپذیرد بچه بکشد، بکند بکنند بگذارد بگذارند بگن، بگو بگویم بگوییم بگیرد بگیرد، بگیرند بی بیان بیزار بیش بیشتر بیفزایید، بین بیند بینید بیگاه تأتر، تأثیر تا تاریک تاکتیک تحت تر ترتیب ترجیح تردید ترس تسلیم تصمیم تصور تصویر تعجب تعصبی تفاهمات تفاوت تفاوتی تفکری تفکری، تلخ تلخی تلفن تماشاچیان تمام تمیز تنبلی تند تنفر تنها تو توان تواند توانند توانید توجه توجهی توجیه تودند توز توصیف توضیح توطئه توهم تک تیز ثابت جامعه جان جانب جاهای جای جایی جدی جلب جلوی جمع جمعش جملات جملات، جملاتی جمله جمیل جنبه جهت جوانی جواهری، جور جویی حاضر حال حاکم حتی حد حداکثر حدودی حرارت حرف حرفش حرکات حس حسابداری حسود حق حقیقت حوصله حکم خارج خاص خاطر خانه خانواده خانودگی خدا خرج خشن خصوصیاتی خواسته خواستگاری خواهان خواهد خواهر خواهند خواهید خوب خوبیها خود خودخواه خودرد خودرده خودش خور خورد خوردنی خورده خوش خوشبین خوشبینی خوشش خوشی خویش خیالاتی خیانت خیلی دادن دار دارد دارد، دارند داری دارید داشت داشتن داشتنی داشته داند دانند دختر دختران دختری دخل در درجه درخشنده درخواست درد درست درشت درصد درهم دروغ دست دستور دعوا دفاع دقیق دل دلبازی دلخوری دلیل دلیلی دنیا دنیای دهان دهد دهید دو دور دوست دوست، دوستان دوستی دیدگاه دیدید دیروز دیگر دیگران دیگری دیگری، ذاتی ذکر را رابطه راست راه رختخواب رسد رسیدگی رغم رفاقت رفاه رفتار رفتاری رفتن رفته روحیه رود، روزگار روزی روی رویدادهای رویدادهایی رک ریا زبان زبانی زدن زمره زمزمه زمینه زن زناشوئی زناشویی زنان زند زندگی زنی زود زیاد زیادی زیبا زیبایی زیرا زیرکانه سؤال ساده ساعت سال ساله سبب ستاره ستارگان ستایش سخت سخن سر سرد سرسری سرگردانی سری سریعا سطحی سعی سفره سنین سوء سیاره سینما شادی شاعرانه شانس شاهانه شاید شب شبیه شد شدت شدن شده شدیدا شدیدی شرم شما شمسی شنیدن شهرت شوخی؟ شود شوهر شوهردار، شوهرش شوهریابی شوی شوید شک شکار شکست شکسته شیرین شیوه صادر صادق صبر صحبت صداقت صدای صرف صفت صمیمی صورت صورتی ضروری ضعف ضعیف طالب طبق طبیعت طبیعی طراح طرز طرف طور طوفان طی ظریفی عاشق عاشقانه عشق عصبانی عطا عقد علاقه علاوه علل عنوان عهده عکس عین غافل غذاهای غذایی غیبت غیر فالوطالعبینیزنآذرفالوطالعبینیزنآذر فایده فراموش فراهم فراوان فردا فرزندانش فرق فرمان فریب فورا فکر فیلم قابل قاطعیت قالب قبل قبول قبیل قدم قدمی قرار قضاوت قلب قلبش قلبی قول قوی لازم لازمه لباس لحن لذیذ لی ماجراهای مادر مادری، مادیات ماندن ماندیشان مانند ماه ماه، مایل متفکر متولد متولدین مثل مثلا مجبور مجردی مجزا محجوب محسوب محول مخارج مختاری مخصوصا مخلوط مدتی مرافعه مرد مرداد مردان مردانی مردم مردی مسئولیت مسافرت مستدل مسلم مشابه مشتبه مشتری مشغول مطابق مطالبی معتقد معروف معمولا مغایر مغز مفهوم مقابل مقداری ممکن منزل منطق منطقی منظور منظومه مهمان مهمانان مهمانداری مو مواجه موجب موجبات مورد موضوعی موقعیتی مکلف مگر مگوها می میان میانه میل ناآرامی ناراحت نباشد نباید نتواند نخواهد نخواهید ندارد ندارد، نداشت ندرت ندهید نزاع نسبت نشان نشده نشستن نشوید نصف نظر نظم نقشه نماید نمایید نمی نمیگردد نه نه؟ نهاد نور نوع نوعی نپرسید نکته نکنید نگاه نیز نیست نیشدار ها های هر هرگز هست هستند هستند، هستید هستید، هفته هفده هم همان همانند همبازی همسر همسری همه همیشه همین هنر هنری هوسباز هوشمندی هیجده هیچ هیچکدام هیچگاه و وادار وارد واقعا واقعی واقعیات، واقعیت واهمه وجه وجود وحشتناکی ورزش وری وسیله وضع وظیفه وقایع وقت وقتی وی پا پاک پای پختش پدر پذیرایی پر پرخاش پرسد پروژکتورهای پرچم پرکنایه پس پسرها پسرهایی پسری پشت پهن پوشد پول پول، پولدار پولی پچ پیدا پیدایش پیش پیشگان چادر چرا چرب چشم چشمی چنان چنانی چند چندان چنین چه چون چگونه چیزی کار کارها کارهای کاش کافی کامل کاملا کثافت کرد کردار کردن کردید کس کسانی کسی کسی، کف کلی کمااینکه کمال کماندار کمک کن کنار کند کند، کندن کنم کنم،پس کنند کنند، کنی کنید کنید، که کودک کودکان کودکی کوچکترین کیست کینه گاه گاهی گذارد، گرد گردد گردش گردیده گرفتاری گرم گرگ گفت گفتارش گفتن گفتگو گو گوهایی گوید گویی گیرد گیرد، گیری یا یابی یاد یافت یعنی یقین یقینا یقیین یک یکبار یکسان یکی ییلاق

   

  

  عکس های خنده دار

  بیوگرافی سردار ازمون

  بازی مردگان متحرک 3 اندروید

  دانلود SHAREit

  دانلود تمامی فرمولهای فیزیک

  

  فال حافظ

 • دانلود فیلم | دانلود سریال
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :