ماهچهره خلیلی در سالگرد ازدواجش مادر می شود

مجموعه: فیلم و سریال
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • ماهچهره خلیلی در سالگرد ازدواجش مادر می شود
 •  

  ماهچهره خلیلی در سالگرد ازدواجش مادر می شود

  جشن تولد ماهچهره خلیلی با عوامل و بازیگران فیلم مهمان

   

  ماهچهره خلیلی در سالگرد ازدواجش مادر می شود 

   ماهچهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی

   

   

   

  بانی فیلم: ماهچهره خلیلی در حالی نقش یک زن باردار را در فیلم ویدیویی «هدیه» بازی کرده که گویا خودش نیز در انتظار به دنیا آمدن نخستین فرزندش است.

   

  تی وی پلاس با انتشار گزارشی از پشت صحنه فیلم «هدیه» ساخته جدید امیراحمد انصاری نوشت: خلیلی برای اولین بار و جلوی دوربین خبر از باردار بودن خود داد و اینکه قرار است به امید خدا در شب سالگرد ازدواجشان، اولین فرزندشان را از خدا هدیه بگیرند. ماه چهره خلیلی دلیل پذیرفتن این نقش را با وجود بارداری واقعی خودش، نزدیکی حس واقعی اش به این نقش بیان می کند. 

   

  او در این فیلم نقش زن بارداری را بازی می کند که در دوران بارداری مریض است و اتفاقات خاصی در جریان فیلم برای او می افتد . او درباره بازیگری بعد از مادرشدنش هم می گوید که در درجه اول می خواهد وظیفه مادری اش را انجام دهد و اولویت هایش که از 12 سال پیش بازیگری بوده تغییر دهد. در جریان این مصاحبه که در روز تولد ماه چهره خلیلی بود، عوامل فیلم هدیه برای او جشن تولدی دوستانه با حضور همسرش برای او گرفته بودند که از جالبی این تولد هدیه هایی بوده که برای او آورده بودند مثل لباس نوزاد و کفش و .. که ماه چهره با دیدن آنها شگفت زده شده بود.

   

   

   

   


  http://www.cooldownload.ir/mahchehreh-kkhalili-became-mother.html

  کلمات کلیدی : آمدن آنها آورده اتفاقات از ازدواجشان، است اش اشرفی افتد امید امیراحمد انتشار انتظار انجام انصاری او اول اولویت اولین این اینکه با بار باردار بارداری بازی بازیگران بازیگری بانی برای بعد به بود بود، بودن بودند بوده بگیرند بیان تغییر تولد تولدی تی جالبی جدید جریان جشن جلوی حالی حس حضور خاصی خبر خدا خلیلی خلیلیبا خلیلیدر خلیلیو خواهد خود خودش خودش، داد در درباره درجه دلیل دنیا دهد دوران دوربین دوستانه دیدن را روز زده زن ساخته سال سالگرد شب شده شگفت صحنه عوامل فرزندش فرزندشان فیلم قرار لباس مادرشدنش مادری ماه ماهچهره مثل مریض مصاحبه مهمان می نخستین نزدیکی نقش نوزاد نوشت نیز هایش هایی هدیه هم همسرش همسرشابراهیم و واقعی وجود وظیفه وی ویدیویی پذیرفتن پشت پلاس پیش چهره کرده کفش کند که گرفته گزارشی گویا گوید یک

   

  

  اس ام اس عاشقانه انتظار

  دانلود گوگل پلی استور اندروید

  قرص ضد استرس

  پیتزای ایتالیایی

  دانلود SHAREit

  

  فال تاروت کبیر

 • دانلود فیلم | دانلود سریال
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :