ماهچهره خلیلی در سالگرد ازدواجش مادر می شود

مجموعه: فیلم و سریال
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • ماهچهره خلیلی در سالگرد ازدواجش مادر می شود
 •  

  ماهچهره خلیلی در سالگرد ازدواجش مادر می شود

  جشن تولد ماهچهره خلیلی با عوامل و بازیگران فیلم مهمان

   

  ماهچهره خلیلی در سالگرد ازدواجش مادر می شود 

   ماهچهره خلیلی و همسرش ابراهیم اشرفی

   

   

   

  بانی فیلم: ماهچهره خلیلی در حالی نقش یک زن باردار را در فیلم ویدیویی «هدیه» بازی کرده که گویا خودش نیز در انتظار به دنیا آمدن نخستین فرزندش است.

   

  تی وی پلاس با انتشار گزارشی از پشت صحنه فیلم «هدیه» ساخته جدید امیراحمد انصاری نوشت: خلیلی برای اولین بار و جلوی دوربین خبر از باردار بودن خود داد و اینکه قرار است به امید خدا در شب سالگرد ازدواجشان، اولین فرزندشان را از خدا هدیه بگیرند. ماه چهره خلیلی دلیل پذیرفتن این نقش را با وجود بارداری واقعی خودش، نزدیکی حس واقعی اش به این نقش بیان می کند. 

   

  او در این فیلم نقش زن بارداری را بازی می کند که در دوران بارداری مریض است و اتفاقات خاصی در جریان فیلم برای او می افتد . او درباره بازیگری بعد از مادرشدنش هم می گوید که در درجه اول می خواهد وظیفه مادری اش را انجام دهد و اولویت هایش که از 12 سال پیش بازیگری بوده تغییر دهد. در جریان این مصاحبه که در روز تولد ماه چهره خلیلی بود، عوامل فیلم هدیه برای او جشن تولدی دوستانه با حضور همسرش برای او گرفته بودند که از جالبی این تولد هدیه هایی بوده که برای او آورده بودند مثل لباس نوزاد و کفش و .. که ماه چهره با دیدن آنها شگفت زده شده بود.

   

   

   

   


  http://www.cooldownload.ir/mahchehreh-kkhalili-became-mother.html

 • دانلود فیلم | دانلود سریال
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :