نوروز 95 بیننده «خندوانه» باشید

مجموعه: فیلم و سریال
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • نوروز 95 بیننده «خندوانه» باشید
 •  

  نوروز 95 بیننده «خندوانه» باشید

  جدیدترین خبرها از فصل سوم جناب خان

   

   

  به گزارش خبرگزاری سدا و سیما، بنا بر گفته یکی از عوامل سازنده برنامه «خندوانه»، قرار است فصل سوم این برنامه بعد از محرم و صفر پخش شود.

   

  زمان دقیق شروع فصل سوم این برنامه هنوز تعیین نشده است و بعد از تصمیم قطعی اعلام می شود.

   

  رامبد جوان در برنامه دیشب «خندوانه» اعلام کرد که به دلیل ساخت فیلم سینمایی به زودی از مخاطبان خداحافظی می کند و سه شنبه همین هفته سری دوم «خندوانه» به پایان می رسد. وی همچنین اعلام کرده است که احتمالا نقش خودش و نیما کمرنگ می شود و جناب خان که عروسک محبوب این برنامه است حضور پررنگ تری خواهد داشت.

   

   

   آپدیت : 5 آذر 94

  آغاز پیش تولید سری سوم «خندوانه»

   

  تهیه کننده برنامه «خندوانه» گفت: حدود یک ماه است که پیش تولید این برنامه را آغاز کردیم، ولی زمان دقیقی برای پخش مشخص نداریم، زیرا هنوز در حال کارهای مقدماتی‌ دکور جدید هستیم.

   

  جواد فرحانی در گفت‌وگو با فارس درباره شروع سری جدید برنامه «خندوانه» گفت:‌ حدود یک ماه است که پیش تولید را آغاز کردیم. زمان دقیقی برای پخش «خندوانه» مشخص نشده است چون هنوز در حال انجام کارهای مقدماتی‌ دکور جدید هستیم.

   

  او ادامه داد:‌ عروسک جناب خان در این سری از «خندوانه» هم حضور دارد و طی صحبت‌هایی که از پیش داشتیم، به حضور عروسک جدیدی در «خندوانه» نیز فکر کرده‌ایم. سری اول و دوم برنامه «خندوانه» به کارگردانی و اجرای رامبد جوان و تهیه کنندگی جواد فرحانی هر شب از شبکه نسیم روی آنتن می‌رفت.

   

   

   1 دی 94

  «خندوانه» جدید قرارداد ندارد

   

  تهیه‌کننده «خندوانه» درباره وضعیت این برنامه که پیش‌تولید خود را در شبکه نسیم پشت سر گذاشته، بیان کرد این برنامه هنوز با تلویزیون قراردادی نبسته است.

   

  جواد فرحانی به مهر گفت: ما فعلا در مرحله برآورد بودجه هستیم و هنوز قراردادی با تلویزیون نبسته ایم. وی در جواب به سوالی درباره زمان تولید برنامه عنوان کرد: پیش‌تولید «خندوانه» انجام شده است و ما در حال حاضر منتظر هستیم تا قرارداد ببندیم و تا زمانیکه قرارداد نبندیم نمی توان درباره زمان تولید برنامه سخنی قطعی گفت.

   

  این فصل از «خندوانه» تغییرات بسیاری خواهد داشت و برنامه به نوعی دگرگون خواهد شد. طراحی استودیوی برنامه تغییر کرده است و مخاطبان حاضر در استودیو چند برابر شده اند. ما هر هفته با رامبد جوان هم جلساتی داریم و او در عین حال که تولید فیلم «نگار» را دارد درباره پیش بردن «خندوانه» با هم همفکری می‌کنیم.

   

  فرحانی در پایان درباره دیگر تغییرات برنامه عنوان کرد: ما فکرها و ایده های زیادی داریم که باید ابتدا قرارداد بسته شود و بعد درباره آنها صحبت کنیم، از طرف دیگر مردم هم توقع دارند که برنامه زودتر روی آنتن برود و دایم در این باره از ما سوال می پرسند.

   

   

   23 دی – آغاز تور ایرانگردی «خندوانه» از قزوین

   

  سری جدید برنامه تلویزیونی «خندوانه» با راه اندازی تور ایرانگردی به کار خود ادامه می‌دهد.

   

  به گزارش فارس، سری جدید برنامه خندوانه درحالی مراحل پیش تولید خود را سپری می‌کند که قرار است در این سری کاروان ایرانگردی به برنامه اضافه شود. در اولین گام 8 استان برای سفر انتخاب شده‌اند که نخستین آنها استان قزوین است. همچنین بهروز بقایی هنرمندی است که اجرای این بخش را برعهده دارد.

   

  «خندوانه» که از شبکه نسیم پخش می‌شود، در سری جدید قرار است از عروسک‌های جدید بهره ببرد و علاوه بر ساخت دکور جدید در هر قسمت تماشاگران بیشتری می‌توانند در استودیو حاضر شوند.

   

   

   

   

  پشت صحنه هایی از از ساخت فصل سوم خندوانه

   

  گزارش تصویری از تولید خندوانه 3.mp4 – 6.4 MB

  گریم جناب خان در پشت صحنه خندوانه.mp4 – 20.7 MB

  تمرین نی انبان جناب خان با لیانا شریفیان.mp4 – 1.9 MB

  داب اسمش های جناب خانی.mp4 – 13.1 MB

   

   

   

   

  زمان پخش خندوانه 3 – 29 دی

   

  به گزارش مهر، فاز اول از فصل سوم برنامه «خندوانه» با اجرا و کارگردانی رامبد جوان چند روز پیش در قزوین کلید خورد. در این فاز که در آیتمی از برنامه با عنوان «کاروان خندوانه» پخش خواهد شد، این کاروان به سراغ استان های مختلف می رود. این کاروان در اولین مسیر خود به قزوین رفت و مهمان مردم این منطقه شد.

   

  قرار است این برنامه شور و نشاط را در میان مردم استان های مختلف ایجاد کند. ضبط برنامه در استان قزوین تا چند روز آینده ادامه خواهد داشت و بعد از آن ارومیه مسیر بعدی «کاوران خندوانه» خواهد بود. «کاروان خندوانه» همچنین در نظر دارد بهترین و شادترین استان را در برنامه معرفی کند و تیم «خندوانه» در آن استان برنامه خود را ضبط می کنند.

   

  همزمان با حضور «کاروان خندوانه» در استان ها که اجرای آن را بهروز بقایی بر عهده دارد دکور این برنامه در حال ساخت است تا برنامه اسپند ماه از شبکه نسیم روی آنتن برود.

   

   

   

  14 اسپند 94: نوروز بیننده «خندوانه» باشید

   

   تهیه کننده برنامه تلویزیونی «خندوانه» گفت: فعلا تصمیم‌مان این است که در ایام نوروز هر شب برنامه داشته باشیم. جواد فرحانی تهیه کننده برنامه «خندوانه» به کارگردانی رامبد جوان در گفت‌وگو با فارس اظهار داشت: ساخت دکور «خندوانه» به تازگی به اتمام رسیده است و از هفته گذشته که ساخت فیلم سینمایی رامبد جوان تمام شده به طور حتم قبل از شروع سال ۹۴ از شبکه نسیم پخش می‌شود.

   

  وی درباره حضور عروسک‌های جدیدی در کنار جناب خان نیز گفت:‌در حال حاضر معلوم نیست و درباره این موضوع‌ها در آینده تصمیم خواهیم گرفت. فرحانی با اشاره به پخش «خندوانه» در ایام نوروز نیز گفت: فعلا تصمیم‌مان بر این است که در ایام نوروز هر شب برنامه داشته باشیم.

   

  این تهیه کننده همچنین افزود:‌ فرمت برنامه تغییر به خصوصی نکرده است و مثل سابق کاملا مشخص است که چه هدفی را دنبال می‌کردیم. در این بین یکسری آیتم‌های جدید طراحی کردیم که در کنار تاک شو‌هایمان مشخص است و در جهت افزایش کیفیت برنامه گام برداشتیم. برنامه «خندوانه» به تهیه کنندگی جواد فرحانی و کارگردانی رامبد جوان در دو فصل از شبکه نسیم پخش شد.

   

   

   

   

   

   

   

  دانلود فصل سوم خندوانه

   

   

   


  http://www.cooldownload.ir/news-about-jenabkhan-third-season.html

  کلمات کلیدی : آذر آغاز آن آنتن آنها آپدیت آیتمهای آیتمی آینده ابتدا اتمام اجرا اجرای احتمالا ادامه ارومیه از است استان استودیو استودیوی اسمش اسپند اشاره اضافه اظهار اعلام افزایش افزود انبان انتخاب انجام اند اندازی او اول اولین ایام ایجاد ایده ایرانگردی ایم این با باره باشید باشیم باید ببرد ببندیم بخش بر برآورد برابر برای برداشتیم بردن برعهده برنامه برود بسته بسیاری بعد بعدی بقایی بنا به بهترین بهره بهروز بود بودجه بیان بیشتری بین بیننده تا تازگی تاک تری تصمیم تصمیممان تصویری تعیین تغییر تغییرات تلویزیون تلویزیونی تماشاگران تمام تمرین تهیه تهیهکننده توان تور توقع تولید تیم جدید جدیدترین جدیدی جلساتی جناب جناب+خان جهت جواب جواد جوان حاضر حال حتم حدود حضور خان خانی خبرها خبرگزاری خداحافظی خصوصی خندوانه خندوانه، خواهد خواهیم خود خودش خورد داب داد دارد دارند داریم داشت داشته داشتیم، دانلود دایم در درباره درحالی دقیق دقیقی دلیل دنبال دو دوم دکور دگرگون دی دیشب دیگر را رامبد راه رسد رسیده رفت رود روز روی زمان زمانیکه زودتر زودی زیادی زیرا سابق ساخت سازنده سال سخنی سدا سر سراغ سری سفر سه سوال سوالی سوم سپری سیما، سینمایی شادترین شب شبکه شد شد، شده شدهاند شروع شریفیان شنبه شود شور شوند شوهایمان صحبت صحبتهایی صحنه صفر ضبط طراحی طرف طور طی عروسک عروسکهای علاوه عنوان عهده عوامل عین فارس فارس، فاز فرحانی فرمت فصل فعلا فکر فکرها فیلم قبل قرار قرارداد قراردادی قزوین قسمت قطعی لیانا ما ماه مثل محبوب محرم مخاطبان مختلف مراحل مرحله مردم مسیر مشخص معرفی معلوم مقدماتی منتظر منطقه مهر مهر، مهمان موضوعها می میان میتوانند میدهد میرفت میشود میشود، میکردیم میکند میکنیم نبسته نبندیم نخستین ندارد نداریم، نسیم نشاط نشده نظر نقش نمی نوروز نوعی نکرده نگار نی نیز نیست نیما ها های هایی هدفی هر هستیم هفته هم همزمان همفکری همچنین همین هنرمندی هنوز و وضعیت ولی وی پایان پخش پررنگ پرسند پشت پیش پیشتولید چند چه چون کار کارهای کاروان کارگردانی کاملا کاوران کرد کرده کردهایم کردیم کردیم، کلید کمرنگ کنار کند کنند کننده کنندگی کنیم، که کیفیت گام گذاشته، گذشته گرفت گریم گزارش گفت گفتدر گفته گفتوگو یک یکسری یکی

   

  

  سفت کردن باسن

  هواشناسی اندروید

  منوچهر هادی کنار همسرش یکتا ناصر

  دانلود کتاب الکترونیکی

  دانلود برنامه Telegram

  

  فال امروز

 • دانلود فیلم | دانلود سریال
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :