کلیپ: سوتی خفن در سریال شهرزاد

مجموعه: فیلم و سریال
به این مطلب امتیاز دهید

 

 • کلیپ: سوتی خفن در سریال شهرزاد
 •  

  کلیپ: سوتی خفن در سریال شهرزاد

  کلیپ سوتی در سریال شهرزاد

   

   

   

  در بخش بیستم 20 از سریال شهرزاد به کارگردانی حسن فتحی یک گاف بزرگ رخ داده است. سوتی ای که از تیم حرفه ای شهرزاد به دور بود!!

   

  سکانسی که حشمت در بیمارستان از بزرگ آقا نگهبانی می کند و ناگهان تلفنی زنگ می خورد و به حشمت می گوید که اطلاعات مهمی درباره دشمنان بزرگ آقا دارد.

   

  حشمت (ابوالفضل پورعرب) در بخش 19 شهرزاد، تیر خورده و بنابراین در این جا با دستی بسته شده دیده می شود. ولی در درنگی کوتاه به یک باره باند دست وی برداشته و با تلفن گفتگو می کند!!!

   

  این سهل انگاری از آن جا آب می خورد که گویا این سکانس را در دو شات گرفته و در بار دوم از یادشان رفته بوده که دست حشمت آسیب دیده است.

   

  در فایل ویدیویی زیر بهتر می توانید این گاف را نگاه کنید.

   

   

   

   

  لینک دانلود کلیپ

  Sooti-Shahrzad-E20.wmv – 7.6 MB

   

   

   


  http://www.cooldownload.ir/دانلود-کلیپ-سوتی-در-قسمت-20-سریال-شهرزاد.html

  کلمات کلیدی : (ابوالفضل آب آسیب آقا آن از است اطلاعات انگاری ای این با بار باره باند بخش برداشته بزرگ بسته بنابراین به بهتر بود بوده بیستم بیمارستان تلفن تلفنی توانید تیر تیم جا حرفه حسن حشمت خورد خورده داده دارد دانلود دانلودکلیپسوتیدرقسمتسریالشهرزاددانلودکلیپسوتیدرقسمتسریالشهرزاد در درباره درنگی دست دستی دشمنان دو دور دوم دیده را رخ رفته زنگ زیر سریال سهل سوتی سکانس سکانسی شات شده شهرزاد شهرزاد، شود فایل فتحییک لینک مهمی می ناگهان نگاه نگهبانی و ولی وی ویدیویی پورعرب) کارگردانی کلیپ کند کنید که کوتاه گاف گرفته گفتگو گویا گوید یادشان یک

   

  

  دانلود نسخه نهایی درایور کارت گرافیک AMD

  سفت کردن باسن

  ژورنال لباس مجلسی

  جدیدترین استخدام ها

  دنیای فناوری

  

  فال حافظ با معنی

 • دانلود فیلم | دانلود سریال
 •  

  در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :